Акція “Розфарбуй дитинство”

4hwy0m4WFr0Яскравими фарбами, трудолюбивими руками та щирими серцями 27 травня наповнився ігровий майданчик дитячого відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні.

Студенти двох вищих навчальних закладів міста – ЖДТУ і ЖНАЕУ – об’єднали свої зусилля заради важливої місії та привели до ладу дитяче місце відпочинку. У надзвичайно дружній атмосфері під музичні ритми пролетіло декілька годин. Та справжньою кульмінацією стало дещо неочікуване. Діти, які проходять зараз лікування, також готувалися і під кінець заходу особисто вийшли до присутніх, щоб подарувати їм власноруч зроблені листівки. Що було у них написано – нехай залишиться таємницею – може то найцінніше «дякую», може запрошення завітати ще раз і може вони ще не до кінця усвідомлюють на скільки їм потрібно бути мужніми… У Бога просимо лише одне – дарувати їм здоров’я та світлий розум, а все інше – у наших руках.

Дякуємо усім,хто долучися, цей день був дійсно прекрасним!