Круглий стіл на тему: “Децентралізація влади”

BLvhIzRPgMY (1)13 червня, представники студентського ректорату ЖДТУ, були присутні на круглому столі, під час якого було обговорено особливості впровадження реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади.

В обговоренні приймали участь: Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман та Перший заступник Глави Адміністрації Президента України – Геннадій Зубко.

eUcMiQVgAWsВони переконані, що така реформа дозволить представникам влади працювати разом з людьми і для людей. Всі проблеми, які виникають на місцевому рівні, будуть вирішуватись на місцях. Геннадій Зубко зауважив, що керівниками на місцях мають стати справжні фахівці, які здатні нести відповідальність за реалізації своїх повноважень.

pRxekZ6cueA
Студентський ректорат ЖДТУ, вірить в успішність нововведеного розподілу влади на місцях та надіється, що ці зміни виправдають свою необхідність і завдяки їм, місцева влада стане кращою та буде мати більше можливостей для реалізації ідей та вирішення виникаючих проблем.