Фронтмени колективів «Друга ріка», «Авіатор», «С.К.А.Й.» провели у Житомирі ЖДТУ лекцію

_Ti1n11dZE025 вересня 2014 року о 12:00 в Житомирському державному технологічному університеті (ЖДТУ) відбулась відкрита лекція «Україна єдина – очами артиста патріота».

Фронтмени колективів «Друга ріка», «Авіатор», «С.К.А.Й.» виступили лекторами. Співаки поросили студентів не просто допомагати пораненим бійцям АТО фінансово, але й просто спілкуватись та відвідувати їх у госпіталях,  ділитись з бійцями мистецькими здібностями та, в цілому, проводити мистецтвотерапію.

Ця думка була присутня протягом усієї лекції, мета якої акцентувати увагу студентів не бути байдужими, об’єднатися та разом допомагати нашим військовим героям.

Першим до студентів звернувся Валерій Харчишин. Почав він із вшанування хвилиною мовчання  загиблих героїв 95, 30 та 26 бригад. Після чого закликав молодь приєднуватись до волонтерства.

Погодився із Харчишином і його колега фронтмен гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук. Він подякував житомирським координаторам, які втілили у життя благодійний марафон.

Далі слово взяли “Авіатори”. Вони розповіли як виступають у військових госпіталях та у зоні АТО для військових, для яких необхідна і мистецька реабілітація.

Музиканти роблять все, що можуть, аби проявити це та закликають студентів і молодь знаходити в собі сили і ресурси для допомоги. Приміром, можна підготувати листівки чи плакати, з компанією, взявши гітару та гостинці, навідатися до військових у госпіталь тощо. Головне це самоорганізація.

Фронтмени гуртів відзначили українську силу єднання у складні часи, такі як нині на сході країни.

Музиканти також повідомили, що у випадку мобілізацій й самі готові йти на фронт. Гарними вояками чи стрільцями себе не вважають, але знають випадки, коли їхні колеги вже воюють в зоні АТО.

Напишіть відгук