В ЖДТУ пройшли Дні донорства крові

Donorstvo22 – 25 вересня в стінах ЖДТУ зібралися небайдужа та свідома молодь, яка мала одну спільну мету: стати донором крові заради здоров’я та життя інших, тих, хто потребує цього найбільше.

Дні донорства крові вже стали чудовою традицією для студентів Житомирського державного технологічного університету. Їх основна мета – зробити донорство крові популярнішим серед молоді, продемонструвавши наскільки це проста та безпечна процедура. Тільки уявіть собі: 10 хвилин часу і Ваша кров вже може врятувати чиєсь життя. Натомість донор крові отримує цілу низку заохочень. По-перше, перед здачею крові донора тестують на низку інфекцій, що передаються через кров (ВІЛ, гепатіт Б, С та сифіліс), окрім цього кожен донор отримує від держави вихідний день протягом року після здачі крові. Проте найголовнішою винагородою для кожного донора є відчуття того, що день пройшов не даремно і що Ви зробили дещо значуще.

Цього разу долучитися до кола небайдужих та здати кров виявило бажання близько 80 чоловік. Після огляду лікарями до здачі крові було допущено 53 донорів, а це означає, що спільними зусиллями ми зібрали більше 20 літрів крові!Але на цьому наша акція не завершується!

Ще є дуже багато охочих для цієї благої справи! Тому ще на наступних тижнях ми також будемо відправляти студентів для здачі крові. Хто ще виявив бажання, долучайтесь.
Також, виносимо велику подяку Центру переливання крові, які приймають таку кількість студентів. Адже саме через них ця кров потрапляє до хворих, які її потребують.