Візит студентів ЖДТУ до військового госпіталю

IvJHMW6M49414 жовтня, студентський ректорат ЖДТУ разом з небайдужими студентами, відвідали поранених військовослужбовців Житомирщини.
Під час візиту, студенти подарували військовим малюнки, які приносили студенти та учні шкіл, передали необхідні ліки, які вдалося закупити власними силами, за допомогою акції збору коштів в ЖДТУ. Творча група університету, виконала для поранених, українські пісні, після чого, студенти допомогли прибрати від опалого листя, територію госпіталю.
Дякуємо студентам, які долучились до ініціативи та допомогли героям нашого краю, які не шкодуючи життя, захищали Україну!
Окрема подяка творчій групі ЖДТУ за участь у візиті до поранених.

V68H8nOTWmI unF76w_oLx4 b63MSt0DhdI WVd8k9qdpIk 3zl0G8vqCzE X8k1PR-39go

1 Comment

• госпіталь – на самом деле это “русизм”, в украинском языке есть чудесное слово “шпиталь”. Думаю оно более уместно в украинском языке.