Святкування Дня Студента 2014

DSCF3221У ЖДТУ День студента святкували по факультетах протягом тижня, а фінальною частиною традиційно став концерт за участю талановитої молоді вузу.

Патріотично, щиро та феєрично – такими словами можна описати все те, що відбувалося протягом вечора 20 листопада на сцені ЖДТУ. Студенти співали пісні про українську свободу, незламність народу і свої мрії на квітуче майбутнє, а чудовим доповненням до всього стали танцювальні постановки із використанням ланцюгів, національної символіки.

Між іншим, студенти проявили не лише свою любов до країни, а й до рідного вишу. Напередодні вони провели під його стінами флешмоб «Я СТУДЕНТ», а ще окремо зізналися у найтепліших почуттях своїм факультетам  і засвітили їх абревіатури у вікнах гуртожитків.

DSCF3211

Від речей серйозних учасники концерту переходили до жартів про свої студентські будні. Розважали публіку КВН-команди «Дружба районів», «Сантиметр щастя» та гості із Бердичева.

DSCF3221 (1)

Найприємнішим моментом святкування стало вручення нагород, подяк і навіть грошових виплат найталановитішим, найрозумнішим та найактивнішим студентам технологічного вузу від  ректора Петра Мельничука, представника Студентської Координаційної Ради Олександра Шевчука, студентського ректорату в особі Владислава Савіцького, профкому та підприємців, з  якими співпрацює ЖДТУ. Крім цього, профком Анатолій Кончаківський відзначив переможців конкурсу на кращу кімнату  студентів, які проживають у гуртожитках.

Усі вони бажали студентам гарних оцінок, вдалих сесій і реалізації на професійній ниві і найголовніше – мирного неба над головою.

FyKjxrFu_JU

Гарним завершенням цьогорічного Дня студента у Житомирському державному технологічному університеті стало фаєр-шоу, проведенню якого навіть не завадила негода.

Інформація з сайту – http://www.1.zt.ua/