Лис 17, 2014 - Без категорії    No Comments

В Житомирі пройла мирна демонстрація “Голос студенства” за участі студентів ЖДТУ

AdDRKKTsYOEВ Житомирі, пройшла мирна акція “Голос студенства”, організаторами якої виступили представники ЖДТУ, ЖДУ ім.І.Франка, ЖВІНАУ, інститут медсестринства, автодорожній коледж.

Близько 2 тисяч студентів  з національною символікою колоною стартували від Бульвару, а далі зупинилися на майдані Корольова, де поклали квіти до стенду з інформацією про загиблих героїв “Небесної сотні”. Там до них приєдналися чиновники міськради та облдержадміністрації.

Під вигуки “Слава Україні”, “Героям слава”, “Україна понад усе”  студенти далі рушили через Бердичівську на майдан Соборний до колишнього постаменту Леніна.

K7YgNFXYLn4

Також студенти та посадовці поклали квіти і до стенду з інформацією про загиблих військовослужбовців під час АТО на Сході і вшанували їх хвилиною мовчання.

IslzPdWtvus

Біля фонтану на імпровізованій сцені до учасників акції звернулися з вітаннями голови органів студентського самоврядування – Олександр Лопатюк та Владислав Савіцький, в.о. ректора агроуніверситету, голова студентської координаційної ради Олександр Шевчук.

PKX8mRW5nS0

Крім майданівців та військовослужбовців, на акції присутні вшанували й память мирних мешканців, які загинули у східних регіонах протягом останніх місяців.

По завершенню заходу усі колективно заспівали гімн України і розійшлися по вузах та коледжах.

Дякуємо всім студентам, які проявили патріотизм та небайдужість до подій в країні та прийняли участь в демонстрації!

За інформацією сайту – www.1.zt.ua