Студенти ФІКТу обрали студентського декана

iXdMyjQ9l-0На факультету інформаційно – комп’ютерних технологій було обрано нових представників студентського ректорату. Розпочалися вибори привітальним словом декана факультету – Андрія Васильовича Морозова який побажав кандидатам удачі і висловив вдячність за співпрацю Сергію Білоусову.Після чого Сергій розповів про свою діяльність на посаді студентського декана факультету інформаційно – комп’ютерних технологій. Одразу ж після чого кандидати розповіли про себе і свої плани.

ZfoiuUNJQoA
Новим студентським деканом став Олексій Федоренчик, а заступником було обрано Анастасію Музичук. Вітаємо Олексія та Анастасію,бажаємо їм успішної роботи, реалізувати всі свої плани і сприяти покращенню іміджу факультету.

OJGFqKPwQRg-tvCgi3oWk8