Гру 9, 2014 - Без категорії    No Comments

Вибори студентського ректора

bwqJOAljNMA (1)Ось і закінчилися вибори в Житомирському державному технологічному університеті. Заключною фазою стали вибори студентського ректора, що відбулися 09.12 о 14.00 годині.

Почалися вони промовою Владислава Савіцького, що обіймав посаду студентського ректора в 2012-2014 роках.

Він розповів про свої досягнення на даній посаді, побажав успіхів та наснаги майбутньому студентському ректору.На цю посаду претендували три студенти університету Цвяк Сергій, Катерина Строй, Роман Ходаківский. aKk5Cu74ofcakKtS2X8Aqk

Вони представили свої презентації, в яких розповіли про свої досягнення, які вони вже зробили в університеті і ті ідеї, які хочуть втілити в життя.

BgHWacGzX-oqPgFWe8JTA8В результаті таємного голосування переміг Цвяк Сергій з результатом в 104 голоси.

ff__GT9ggCY

Одразу ж він обрав собі в допомогу проректорів, якими стали Музичук Анастасія та Шара Катерина. Новообраного студентського ректора привітав екс-студентський ректор Владислав та інші студенти університету.
Щиро вітаємо Сергія з перемогою та бажаємо успіхів на новій посаді! dOWGsQXeGqYnXYiOYFBKzo