Гру 30, 2014 - Без категорії    No Comments

Вітаємо з наступаючими новорічними святами!

бадб
Шановні студенти!

Напередодні чудового свята, Нового року — пропонуємо вам згадати усе, що було зроблено за цей рік.
Ми, майбутнє нашої країни, все бійльше й наполегливіше намагалися бути активними, небайдужими у цей важкий для нашої неньки-України час.
Ми хочемо подякувати кожному з вас, хто допомагав та підтримував благодійні акції, лишень з вами наша країна дочекається своєї весни!!! Ви справжні патріоти — це факт!
Низький уклін тим, хто намагався підняти авторитет нашого університету.
За цей рік було зроблено неймовірно велику кількість хороших, а головне — важливих справ.
Маємо величезну надію, що й наступний рік буде не менш плідним!
Нехай Новий рік принесе у ваше життя казку, подарує вам нові знайомства, нові прекрасні та неймовірні враження, емоції.
Хай кожен з вас пам’ятає, що він — особистість, а значить потребує повної реалізації себе, чого і бажаємо вам.
Нехай вашу душу гріє любов, в очах миготять вогники, а на обличчі нехай увесь рік не сходитиме усмішка!
Щастя вам, наші любі!
Ви — українці, пишайтеся цим!
З наступаючими новорічними святами!