Лют 21, 2015 - Без категорії    No Comments

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні

ZT_0BkBVNL420 лютого в приміщенні ЖДТУ студенти спільно з адміністрацією вузу віддали шану героям Небесної сотні,тих хто життям виборов право України на краще життя і ми всі разом мусимо зробити все для того, щоб жертва Небесної Сотні, не була даремною.

На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались…

bVEw5fQa7k4gaEes9PBZ_Q

Саме під час цих жахливих події на головному майдані країни з’явилася ще одна сотня – Небесна. Для України вона стала однією з найважливіших сотень. Вона складалася з людей, які відстоювали свої переконання і заплатили за це одним із найдорожчим у цьому світі своїм життям.
Ці люди – справжні герої. Вони загинули як герої і проводжають їх як героїв. В кожному районі, кожному місті й селі зупиняються процесії, що везуть домовини з тілами загиблих, і місцеві люди, навіть серед пізньої ночі, зі свічками в руках, в дощ і холод, зі слізьми на очах віддають останню шану героям.
Герої не вмирають!
Tu-aOVnEGiwyOqIA84O4Q8

Напишіть відгук